Hříbata

RS Eilean Malone

Pohlaví: Klisna
Plemeno: Appaloosa
Narození: 4. 7. 2016
Otec: Mec Malone Blackjack (APHC #629614)
Matka: Valentinka (APHC #619398) po otci: Drest To Impress (# 476780)

Velice hodná, nekonfliktní, vyrovnané povahy, učenlivá, 100% zdravá, pravidelně odčervovaná, očkovaná. Zvyklá na kováře i veterináře – pravidelné korektury kopyt, silná a zdravá kopyta. Zvládá veškerou manipulaci na ohlávce jak s dospělými tak s dětmi – vodění na vodítku, stání na úvaze, čištění, vodění z jiného koně na vyjížďkách. Nekope ani nekouše, nechá si čistit uši, prohlížet zuby, snese dotyk kdekoliv bez náznaku úniku. Reprezentativní stavba těla, dlouhé rovné silné nožky, dobře rostlé klouby, správně osvalená záď a pevná záda. Momentálně již pracuje na lonži, nosí dopnuté sedlo i bezudidlovou uzdečku, obsedána drobnou slečnou.


Na první vyjížďku s matkou do terénu šla když jí byly dva dny. Ve třech týdnech byla na prvním celodenním výletě. Už ve dvou měsících byla zvyklá být dvě hodiny denně bez matky ve výběhu, aniž by matku hledala. Je velmi nezávislá. Zvyklá na vyjížďky kopcovitým, lesnatým terénem, nastoupí do přepravníku, přejde brod.

Oba rodiče jsou nekonfliktní, vyrovnaní, lehce ovladatelní při práci, ježděni dětmi bez udidla. Má tudíž skvělé předpoklady stát se skvělým rodinným nebo i sportovním koněm.

Otec Mec Malone BlackJack má původ v oblíbené reiningové linii. Jeho otec je Muscles Malone (European Top Stallion & Sire, Colorado State Champion in Halter. Hunter and Pleasure, ROM in Halter , ROM Sire, Bronze medal in Get of Sire( European Championship), Most Colorful Champion 8: Sire ROM, Multiple Grand-& Reserve Champion, High Point Horse, German Vice Champion Aged Stallion and Stallion NonPro
2001 Supreme Champion of ApHCG).
Homozygot Lp/Lp
5 panel N/N

Klisna má vyřízený americký ApHC certifikát a veškeré náležitosti potřebné pro ČR.
Primovakcinace na chřipku a tetanus hotová.

CENA: PRODÁNO

RS Eilean Malone